Pakume täislahendusi, näiteks avade lõikamist koos silluste paigaldamisega ja tekkinud ehitusprahi utiliseerimisega kui ka osalist tööde teostamist, et Tellijal jääks võimalus osaliselt vajaminevaid töid ise ära teha.

Peamised koostööparnerid on oma ala tunnustatud asjatundjad, kes väärtustavad ostetud teenuste kvaliteeti ja kauakestvaid koostöösuhteid.


Teemanttera OÜ peab oluliseks oma klientide rahulolu - anname endast parima , et jätkata mõlemaid pooli rahuldavat koostööd.

Samuti on meile tähtis oma töötajate heaolu, tänu kellele oleme suutnud tihedas konkurentsis jääda ala juhtivate ettevõtete hulka.

Just tänu meie spetsialistide kogemustele ja pidevalt uuenevale seadmepargile oleme saavutanud usaldusväärsuse keerukate ülesannete täitmisel ning oleme saavutanud piisava efektiivsuse millega suudame pakkuda konkurentsi meie lugupeetud konkurentidele.

Allahindlused on kokkuleppel ja sõltuvad töö iseloomust.


Iga ettevõtte toimimiseks on vajalik paljude erinevate tööülesannete täitmine mis siis jagatakse personali vahel.
Kui suuremad firmad saavad lubada igale ametikohale oma spetsialisti siis väikeettevõttel tuleb need samad ametid  jagada väiksema arvu personali peale.
Nii ongi meil kõikvõimalike juhtide tööd nagu ostujuhi, müügijuhi, personalijuhi, tegevjuhi, reklaamijuhi või mida iganes juhi ametikohustused ära jagatud paari inimese vahel.