Teemanttera hinnakujundamise põhimõtetest

Sõna teemant ise kõlab kallilt ja kuna me kasutame lõikamiseks just teemantit siis tundubki, et kõige kallim vara on meil teemantterad millega siis erinevaid konstruktsioone lõigatakse. Mõnedki taiplikud tellijad on teinud ettepaneku kasutada lõikamise asemel piikamist, või käsitööjõudu - äkki saab siis odavamalt? Ei saa, aega ja vaeva kulub rohkem.


Seadmed ei väsi vaid kuluvad ning neid saab osta kuid inimest kes saanud pidevast vibratsioonist kutsehaiguse ja kahjustanud tervist ei asenda keegi ning läheb kokkuvõttes meile kõigile kalliks maksma kui ennast ravima hakkab. Nii, et tegelikkuses on kõige kallim meie ettevõttes ikkagi  inimene ja tema poolt kulutatud Aeg. Sellest ka põhjus, et tööde hind on erinev tehas seda põrandasse või näiteks 5 meetri kõrgusele seinale.  Aega me ka üritamegi väärtustada.


Iga meie töötaja on kogemustega oma ala spetsialist, kellel  kasutada pidevalt uuenevad kaasaegsed töövahendid mis võimaldavad saada hakkama ka kõige keerukamates olukordades ja seda võimalikult lühikese ajaga, hoides seejuures kokku aega mis võimaldab hoida teenuse hinda konkurentsivõimelisena.  Et hoida  teenuse hinda vastuvõetavana proovime objektidel võimalusel üksi hakkama saada pöörates tähelepanu efektiivsusele, läbi mille püüame tänases majanduskliimas tagada ettevõtte jätkusuutlikus. Me ei saa ka teha 50 % allahindlusi kuna meie ettevõtte teenuste kate pole kunagi olnud niivõrd suur.


Seetõttu väärtustame inimest ja aega ning tööde hind kujuneb rohkem töö keerukuse ja tööle kulutatud aja mitte niivõrd terakulu või puuritud sentimeetri järgi.